Vyrábané v Nemecku

Informačný leták a užívanie

Prečítajte si základné informácie o GlobiFer® forte. Všetko dôležité nájdete v informačnom letáku, ktorý si môžete aj stiahnuť vo forme pdf alebo si v krátkosti prečítajte, ako užívať tento produkt.

Stiahnite si informačný leták Stiahnite si všetky informácie o produkte GlobiFer® forte s obsahom prírodného hémového železa v informačnom letáku.
Na čo sa zamerať Prítomnosť fortifikovaného prírodného hémového železa, ako je to pri produkte GlobiFer® forte, Vám poskytne rýchle doplnenie nedostatku železa a vyhnete sa nepríjemným nežiaducim účinkom. Dajte si záležať na tom, aby ste vášmu organizmu dodávali len kvalitné produkty na dopĺňanie železa.

Ako užívať GlobiFer® forte

  • Denne užite 1-2 tablety GlobiFer® forte a zapite ich vodou. Doposiaľ nie sú známe žiadne informácie k vzájomnému ovplyvňovaniu potravín alebo nápojov s tabletami GlobiFer® forte.
  • GlobiFer® forte je možné užívať tak dlho, ako je potrebné. Nie je stanovená maximálna doba jeho používania. Doporučené je užívať produkt minimálne 3 mesiace.
  • GlobiFer® forte neobsahuje žiadne liečivá ani hormóny a je vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom. Jeho kvalita je vyššia, ako je požadované pre výživové doplnky.
  • GlobiFer® forte je výživový doplnok a nemá byť používaný ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Držte GlobiFer® forte mimo dosahu a dohľadu detí.