Vyrábané v Nemecku

Vaše skúsenosti s užívaním GlobiFer® forte

Vyberáme vaše autentické postrehy a komentáre, ktoré ste získali pri užívaní nášho produktu. Tieto komentáre sú z portálov modrykonik.sk, imunita.online.sk a pilulka.sk*

Napísali ste o nás na pilulka.sk:

BARBORAjarka pilulkaJARKAbarbora pilulkaLUCIAkatarina
“Tento výživový doplnok mi bol odporučený u gynekológa na doplnenie železa počas tehotenstva. Má veľmi dobrú znášanlivosť – žiadny vplyv na stolicu som nezaznamenala. A aj železo mi stúplo na celkom dobré hodnoty, takže odporúčam.”“Najlepšie železo na trhu. Dobre sa vstrebáva a nemusím sa pri ňom obmedzovať v stravovaní. Pokojne sa môžu konzumovať aj mliečne výrobky.”“Najlepšie železo, nemám po ňom zápchy a skutočne rýchlo sa vstrebáva za mňa – 1*”
pilulka button

 

Napísali ste o nás na modrykonik.sk:

EVArcenzia modry konikLANAlana globiferKATARÍNAkatka
“Na GlobiFer nedám dopustiť, beriem ho denne a nemám žiadne problémy ako keď som užívala iné tabletky na predpis… po nich ma zapekalo, bolo mi zle od žalúdka a zvracala som… lekárka mi poradila GlobiFer a som za to vďačná. Železo mám po cca 2 mesiacoch úplne v norme.”“Už ho mám aj ja a zatiaľ som spokojná. Ja mám málo železa asi kvôli nesprávnemu stravovaniu. Mäsa veľa nejem, no a zo zeleniny sa to ťažšie dopĺňa. A keď má človek stres a veľa roboty, tak sa ani niekedy nestíha najesť… Cítim sa už po pár dňoch viac pri sile, nie som taká unavená po celý deň a trávenie naozaj funguje tak, ako má ?”“Ahojte, ja som s GlobiFerom forte tiež veľmi spokojná. Pri prvom synovi som užívala tabletky na predpis, síce sú to už 4 roky, ale na tie zápchy sa nedá zabudnúť. ? Teraz čakáme 2 bábo, lekárovi som povedala aké som mala problémy pred 4 rokmi, tak mi ponúkol novinku na trhu GlobiFer forte, vraj nejaké nové hémové železo, ktoré nespôsobuje zápchy a ani hnačky a vstrebáva sa vo väčšom množstve. Vybrala som 2 balenia a som nadmieru spokojná, krvný obraz sa mi zlepšil tak, že už ďalšie dopĺňanie nie je potrebné. Môžem len a len odporúčať ?”
modry konik button

 

Napísali ste o nás na imunita.online.sk:

SABIsabi globiferJANAjana globiferZOEzoe globifer
“Ja užívam GlobiFer, lekár mi ho odporučil po silných menštruáciách, že je to novinka v prípravkoch na dopĺňanie železa a nezaťažuje trávenie ako iné prípravky a rýchlejšie účinkuje.”“Už je tomu jeden mesiac, čo užívam GlobiFer forte a cítim sa oveľa lepšie. Ja mám odjakživa problémy so železom, stále som bola unavená, malátna a dokonca mi už aj vlasy začali padať. Vyskúšala som už veľa prípravkov so železom, ale nevydržala som to užívať ani dva týždne. Mňa z toho strašne zapekalo. A keď má niekto do toho ešte zlatú žilu ako ja, tak je to hroznééé. S GlobiFerom je to super. Cítim, že mám viacej energie a trávenie funguje ako má.”“Mne predpísal GlobiFer môj gynekológ nakoľko už dlhšiu dobu trpím na nedostatok železa kvôli silnej menštruácii. Hovoril, že je to novinka na trhu a že sa to nedá s iným železom porovnávať lebo je tam nejaký rozdiel, že sa železo do GlobiFeru získava inak ci čo Beriem ho už druhý týždeň a som spokojná, žiadne zapekanie a nemám ani kŕče v bruchu. Predtým som železo nikdy nedobrala, lebo som mala hrozne bolesti v bruchu (doktorovi som vždy tvrdila, že to beriem poctivo ). Inak rozmýšľam, že GlobiFer začnem dávať aj mojej dcére, tiež má nedostatok železa a môžu ho vraj deti od 12 rokov*”
 imunita button

 

Chcete si prečítať viac skúseností? Pozrite si video so Cyntiou alebo si prečítajte čo o GlobiFer forte napísala známa blogerka Kristína Tormová:

Príbeh: Ako mi Globifer zlepšil život a zachránil obľúbenú prácu

Trdlo z chémie versus pseudomagistra

Tehotenské vychytávky

cynthia globifer

kristina tormova globifer

kristina blog

 

Prečítajte si zaujímavé články, ktoré zverejnili médiá o výživovom doplnku GlobiFer forte:

globifer pravda clanokizdravie globiferplus jeden den globifer

Železo, po ktorom vám dobre trávi

Počuli ste už o hémovom železe? 5 vecí, ktoré sa oplatí vedieť

K silnej imunite a lepšiemu dýchaniu pri zápale pľúc vám pomôže aj hémové železo

button clanky

_________

*Texty recenzií boli mierne upravené kvôli dodržaniu zákona o reklame č. 147/2001 Z.z. Originálne texty nájdete na uvedených portáloch.