Vyrábané v Nemecku
Na čo sa zamerať

Skôr ako si kúpite produkt na doplnenie železa, prečítajte si jeho zloženie. Je to dôležitá informácia pre vás, aby ste vedeli, čo užívate. Opýtajte sa lekárnika, či produkt obsahuje prírodné hémové (organické) železo alebo len nehémové (anorganické) železo. Často sa stáva, že v príbalovom letáku produktu na dopĺňanie železa nie je dokonca uvedený žiadny zdroj železa.

Na čo sa pri výbere produktu na doplnenie železa zamerať

Prítomnosť fortifikovaného prírodného hémového železa, ako je to pri produkte GlobiFer® forte, Vám poskytne rýchle doplnenie nedostatku železa a vyhnete sa nepríjemným nežiaducim účinkom. Dajte si záležať na tom, aby ste vášmu organizmu dodávali len kvalitné produkty na dopĺňanie železa.

Ako užívať GlobiFer® forte

  • Denne užite 1-2 tablety GlobiFer® forte a zapite ich vodou. Doposiaľ nie sú známe žiadne informácie k vzájomnému ovplyvňovaniu potravín alebo nápojov s tabletami GlobiFer® forte.
  • GlobiFer® forte je možné užívať tak dlho, ako je potrebné. Nie je stanovená maximálna doba jeho používania. Doporučené je užívať produkt minimálne 3 mesiace.
  • GlobiFer® forte neobsahuje žiadne liečivá ani hormóny a je vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom. Jeho kvalita je vyššia, ako je požadované pre výživové doplnky.
  • GlobiFer® forte je výživový doplnok a nemá byť používaný ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Držte GlobiFer® forte mimo dosahu a dohľadu detí.